منو

داستان آرت استودیو، داستان حفاظت از محیط زیست

حتما می‌دونید که ورود به عرصه مد و پوشاک با معادلات و حساسیت‌های خاصی همراهه. چرا که پوشاکی که به تن می‌کنیم قراره با پوست ما مدام در ارتباط باشه و همچنین ما رو از دیگران متمایز کنه. ما دوست داریم شما هم بدونید که چه چیزی بر تن می‌کنید برای همین از ابتدای شروع کارمون در سال ۱۳۹۶، بنای کارهای آرت استودیو رو روی پوشاک الیاف طبیعی گذاشتیم. دیگه امروزه مزایای الیاف طبیعی بر کسی پوشیده نیست و در مقالاتمون می‌تونید مطالب مفیدی رو در زمینه الیاف طبیعی و فوایدش در حوزه پوشاک بخونید.

تحت حمایت تعاونی هنرمندان

یکی دیگه از جذابیت‌های ورود آرت استودیو به عرصه تولید پوشاک، وجود تعاونی هنرمندان کشوره. این تعاونی با حمایت‌هایی که از هنرمندان جوان می‌کنند باعث شدند برند آرت استودیو جون بگیره و بتونه اهداف عالی که در ذهن تولیدکنندگانش داشت رو به واقعیت تبدیل کنه. پوشاک آرت استودیو در اولین سالی که به بازار عرضه شد، به مدل سال تبدیل شد تا جایی که دیگه در مقابل تقاضاها، امکان عرضه وجود نداشت.
فروشگاه آرت استودیو

پسماند صفر و مد پایدار از ویژگی‌های برند آرت استودیو

ما در آرت استودیو علاوه بر تولید پوشاک باکیفیت و در عین حال خوش‌قیمت، معتقد به حمایت از مد پایدار هم هستیم و سعی می‌کنیم در تولیداتمون پسماند صفر رو رعایت کنیم. طراحی پارچه‌ها و الگوها به سبک خاصی انجام می‌شه به طوری که کمترین دور ریز پارچه رو داشته باشه. استفاده از الیاف طبیعی هم نه تنها حمایت از محیط زیست و مفید برای سلامت بدنه، باعث می‌شه حس خوب طبیعی بودن رو به استفاده کننده بده.
مشاهده محصولات

مزایای خرید محصولات آرت استودیو از وبسایت

X

برای ورود به حساب کاربری خود از لینک زیر استفاده کنید: