پاییز – زمستان

//پاییز – زمستان

پاییز – زمستان

هر فصل متناسب با آب و هوای خودش رنگ خاصی دارد. رنگ لباس و حتی رنگ مو و لاک ناخن برای خانم‌ها می‌تواند بر اساس هر فصل تغییر کند. اگر دقت کنید در تابستان بیشتر رنگ‌ها به سمت خنکی و روشنی می‌رود، حتی بوی عطرها را خنک‌تر انتخاب می‌کنند تا با گرما بجنگد. اما در پاییز و زمستان بیشتر رنگ‌های گرم طرفدار دارد و مناسب است.روان شناسان معتقدند که انتخاب هر یک از رنگ‌ها برای پوشش پاییزی می‌تواند نشان‌دهنده یکی از ویژگی‌های برجسته شما باشد. از طرف دیگر رنگ‌هایی هستند که در فصل پاییز و با لباس‌های پاییزی زیبایی بیشتری دارند. اگر این رنگ‌ها را بشناسیم می‌توانیم زیباتر لباس بپوشیم. جالب است بدانید رنگ فصل، طبق رنگ پوست، مو و چشم تعیین می‌شود. دانستن رنگی که در هر فصل مناسب شما است می‌تواند کمک بزرگی در خرید لباس بکند.
معمولاً کسانی که رنگ پوشش خود را به رنگ طبیعت اطراف در هر فصل نزدیک می‌کنند، به دنبال نوعی جلب توجه و تحسین دیگران هستند. زیبایی طلبی چنین افرادی زیاد است و به نظر مردم درباره خودشان اهمیت می‌دهند. آنها به دنبال افزایش اعتماد به نفس خودشان هم هستند و تطابق با محیط را یکی از راه‌های آن می‌دانند.اصولاً در فصل سرما بهتر است رنگ‌های گرم بیشتر بپوشید به خصوص اگر می‌خواهید چهره‌ای گرم‌تر داشته باشید. رنگ‌هایی مثل قهوه‌ای شکلاتی یا کبود، شما را گرم‌تر نشان می‌دهند. رنگ‌های روشن شما را زنانه تر می‌کنند. معمولاً رنگ‌های تیره‌تر برای فصل پاییز مناسب هستند اما اگر می‌خواهید کمی آرام تر و زنانه تر به نظر برسید از رنگ‌های روشن تری برای لباس‌هایتان استفاده کنید.
در پاییز
رنگ شتری برای کت‌های این فصل رنگ مناسبی است.
برای بهتر دیده شدن در این فصل از پوشیدن رنگ‌های سرد و زمستانی مثل زرد کم‌رنگ، آبی یخی، ارغوانی، سبز دریایی و رنگ‌های ملایم دوری کنید. از جمله رنگ‌های دیگری که نباید انتخاب کنید سیاه و سفید یکدست است، این رنگ‌ها نقاط قوت پوست شما را می‌گیرند و بلافاصله آن را تیره می‌کنند.اگر پوستی به رنگ پاییز دارید، می‌توانید رنگ‌های سرد و زمستانی خاصی را بپوشید؛ البته بهتر است آنها را دور از صورت و در پایین تنه (مثلاً رنگ شلوار یا کفشتان) استفاده کنید. لباس‌هایی که نزدیک صورت هستند، مثل کلاه، شال و پیراهن، باید به رنگ پاییز باشند.
رنگ سیاه را با رنگ‌های خاکی و گرم یا جواهرات ترکیب کنید. از رنگ سفید خالص استفاده نکنید، ولی به جای آن می‌توانید سفید تخم مرغی، کرم، خاکستری مایل به قهوه‌ای یا بژ کم‌رنگ بپوشید. سعی کنید از لوازم جانبی مثل زیور آلات، شال و کمربند هم استفاده کنید تا لباس‌هایتان به چشم بیاید. لباس‌های غیر رسمی مثل تی شرت پاییزی، شلوار جین و پلیور هستند.
فصل پاییز با خودش رنگ‌های طلایی و خاکی و گرمی می‌آورد. این رنگ‌ها به تنهایی پر طراوت هستند. رنگ‌های مناسب پوست شما در فصل پاییز، باید عمیق و گرم باشند. مثل زیتونی، جگری، شکلاتی، سبز دودی، نارنجی سوخته (آجری)، بنفش بادنجانی و خاکستری روشن و گرم. این رنگ‌های خاص به پوست‌های مختلف می‌آیند، ولی باید به درجه و سایه‌های مختلف آنها دقت کنید.

توسط |1397-5-29 11:07:25 +00:00دی 8ام, 1393|دسته بندی نشده|بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید